Powiatowa Gala Talentów 2018

W dniu 17.04.2018 r. grupa uczniów naszej szkoły, wraz z opiekunami, wzięła udział w Powiatowej Gali Talentów w Drawsku Pomorskim. Organizatorem tego wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim. Jego celem było promowanie i umożliwianie rozwoju talentów wśród młodych ludzi, ich integracja, a także ukazanie różnorodnych i atrakcyjnych możliwości spędzania wolnego czasu.
Konkurs odbywał się w dwóch etapach. Na drugim z nich młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pięciu powiatów województwa zachodniopomorskiego zaprezentowała swoje talenty przed licznie przybyłą publicznością. Prace plastyczne oraz fotografie zostały przedstawione w formie wystawy dostępnej dla zwiedzających. Osoby prezentujące swoje występy w pozostałych kategoriach, tj. zespoły muzyczne, wokaliści i duety oraz inne (film, multimedia, taniec, występy sportowo - artystyczne) zaistniały na scenie.
Uczniami naszej szkoły, którzy prezentowali swoje zdolności,byli:
Agata Domitrz
z klasy I b w kategorii „prace plastyczne”,
Maja Nowicka
z klasy II b w kategorii „prace plastyczne”,
Natalia Piątkowska
z klasy II a w kategorii „fotografia”,
Daria Uss
z klasy II b w kategorii „taniec”,
Marcin Szczepański
z klasy II a w kategorii „taniec”,
Michał Wąsowicz – Piekarski
z klasy Ia w kategorii „wokaliści i duety”.
W Jury zasiedli: Lucyna Jabłońska, Renata Żołądkiewicz, Tomasz Kucharski oraz gość specjalny – Lukas Gogol. Komisja po obejrzeniu wystąpień wszystkich uczestników oraz wystawy prac plastycznych i fotografii postanowiła przyznać nagrody. Spośród wszystkich uczestników najwięcej nagród zdobył Michał Wąsowicz – Piekarski, który prezentując utwór pt. „Nieznajomy” autorstwa Dawida Podsiadło otrzymał Nagrodę Starosty Drawskiego oraz Nagrodę Publiczności. Spośród reprezentantów naszej szkoły doceniono również Darię Uss, która otrzymała Nagrodę Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim. Jednakże nie moglibyśmy zaprezentować swoich talentów, gdyby nie pomoc merytoryczna Pani Małgorzaty Pluty, która dopilnowała, aby zostały dopełnione wszelkie formalności oraz zainspirowała i zmotywowała nas do pracy.
Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy uczestnikom, aby nie opuszczała ich wena twórcza.
 
MN, klasa II b.

Kontakt

Zespół Szkół 
im. Władysława Broniewskiego
ul. Kościuszki 28
78-300 Świdwin

E-mail (administrator)

admin@zsswidwin.pl

 

JoomBall - Cookies

© 2019 Zespół Szkół im. W. Broniewskiego w Świdwinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.